Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

ES projektas

ECO media reklaminiai stendai
media reklaminiai
stendai

Kuriame ateitį

 

IĮ „Owexx“ pradeda įgyvendinti projektą „EcoMedia reklaminių stendų sukūrimas, diegiant  technologines ekoinovacijas“. Projekto biudžetas – 168864,00 Eur, paramos suma 75988,80 Eur. 

Projektas yra įgyvendinamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę „Eco-inovacijos LT+“. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Projekto metu planuojama sukonstruoti ir įrengti dviejų skirtingų prototipų 3 inovatyvius reklaminius EcoMedia stendus.

Visi 3 stendai bus apjungti į vieną unikalią administravimo sistemą ir tai įtakos mažesnius administravimo kaštus bei optimalų žaliosios reklamos geografinį padengimą ir patrauklumą klientui. Šiuo metu rinkoje sukūrus EcoMedia reklaminius stendus bus  apjungtas alternatyvių išteklių naudojimas.

Projekto rezultatai -  teikiama ekologiškai darnesnė  inovatyvi Lietuvoje paslauga „žalioji reklama“ t.y. 20 proc.  mažesnis žaliavų poreikis įrangos gamybai bei iki 15 proc. padidėjęs energijos efektyvumas. Įmonės besinaudojančios tokios reklamos paslaugomis taps patikimesnės, nes šiuo metu sėkmingo verslo plėtra  yra siejama ne tik su pelnu, bet ir su ekologija, žaliųjų priemonių taikymu gamybos ar paslaugų teikimo procese.

Nuo projekto įgyvendinimo pradžios iki 2019-03-01: sukurta žaliosios reklamos paslauga, kuri yra orientuota į Šiauliuose įrengtą Ecomedia stendą. Sukurtas vienas iš dviejų prototipų - EcoMedia reklaminis stendas, integruojant saulės modulius bei kuriant efektyviausius, mažiausiai energijos reikalaujančius sprendinius. Prototipas adaptuotas EcoMedia reklaminiam stendui Klaipėdoje.

Nuo 2019-03-02 iki  2019-04-30 vykdoma distancinio kompiuterinio energijos poreikio valdymo stebėsena Šiaulių ir Klaipėdos stenduose. 
Nuo 2019-05-01 iki  2019-08-31. Itin didelis dėmesys skiriamas inovatyviems sprendiniams:  atliekamas stebėjimas, kuriamos energinio vartojimo programos. Organizuojami parengiamieji darbai dėl EcoMedia reklaminio stendo įrengimo: optimalios reklaminio stendo vietos parinkimas, prototipo kūrimo prielaidų peržiūra.